Meten en uitzetten gebeurt bij alle denkbare werkzaamheden in de infra. Voor de aanleg van bijvoorbeeld een tunnel of snelweg zijn nauwkeurige meetwerkzaamheden noodzakelijk. Dit varieert van werken met een meetband en waterpastoestel, tot meten met moderne laserapparatuur. In deze cursus maken de deelnemers kennis de beginselen van meten en uitzetten.
Medewerkers in de infra die tijdens hun werk te maken hebben met meten en uitzetten.
Geen.
(theorie en praktijk)• kaarten lezen • tekeningen lezen • lengten meten • rechte lijnen uitzetten • rechte hoeken uitzetten • lengten meten bij terreinhindernissen • bogen uitzetten • hoogten opmeten en uitzetten • oppervlakten bepalen • hoeveelheden bepalen en uitzetten.
ResultaatAan het einde van de cursus wordt een examen afgenomen. Als de cursist dit examen haalt, ontvangt hij het SOMA Bedrijfsopleidingen certificaat.
8 avonden + 1 dag.
Documenten:
Voor deze opleiding zijn nog geen opleidingsdata beschikbaar. Meld u reeds aan, u ontvangt van ons bericht wanneer er een opleidingsdatum bekend is. Meld mij aan voor deze opleiding.
€ 813,--
Genoemde prijzen zijn onder voorbehoud en gelden voor cursusjaar 2011-2012.
Prijzen zijn excl. BTW.
Lesmateriaal, examen en certificaat zijn bij de prijs inbegrepen.
Ceintuurbaan 2 3847 LG Harderwijk (0341) 499 450 info@somabedrijfsopleidingen.nl Routebeschrijving